Sürme Sineklik Özellikleri

sürme sineklik özellikleri

Sürme sineklik sistemleri, dar alanlar için üretilmiş, sürgülü şekilde açılan sistemlerdir. Kullanılan profil sistemleri, ray sistemlerine uyumlu olarak üretilir ve uygulanacak alanda rahat hareket etmesini sağlar.

Sürme Sineklik Özellikleri

Sürme sineklikler kullanımı dar alanlar için üretilmiş sistemlerdir. Ray sistemleri tekli 22 çift kanat sistemli olurda 38 lik ray sistemleri kullanılır. Sistem alüminyum profil sistemin alt kısmına rulmanlar eklenerek ray üzerinde sağa ve sola doğru kaymasını sağlar. Eğer kapını tek kapıl ise tek kanat sistemi konular ve sağa ve sola doğru hareket ederek açılır, kapanır.

Çift kanatlı sürme sistemi ise, tek kısım kanat sola, diğer kanat sağa doğru açılır. Sürme sineklik sistemlerinde önemli olan açılan sürülen kanadın yeterli alana sahip olması gerekmektedir. Eğer pimapen kapınız sadece tek kapıdan, yanında sabit bir pencere yok ise sürgülü sistem uygulanamaz. Sürme sinekliklerin uygulanabilmesi için kapının genişliği kadar kayacak alana ihtiyaçı vardır.

İLETİŞİM

Sineklik fiyatları ve modelleri hakkında bizleri arayabilir, ürünlerimizin teknik özellikler hakında bilgi alabilirsiniz.

Tel: 0216 352 51 34
Tel: 0216 371 31 99
Gsm: 0507 341 42 98
Mail:info@dekofuar.com.tr

Yasal Uyarı

Sitemizde bulunan içerik ve resimlerin izinsiz kullanımı veya zarara uğratılması 765 ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu, 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, 5187 sayılı Basın Kanunu ve ilişkili diğer kanunlar uyarınca yasaktır.