Stor Sineklik

sineklik fiyatları

Stor sineklik, aşağı ve yukarı doğru bir yay sistem ile çalışan ve pimapen pencerelerin dış kısmına uygulanabilen bir sistemdir. Birçok farklı alanlarda uygulanabilir ve istenilen renklerde üretilebilmektedir.

Stor Sineklik Sistemlerin Üretimi Durdurulmuştur.

Stor sineklik sistemleri, günümüzde çok rağbet görülen bir olmaktan çıkmıştır. Artık yerini plise denilen yana doğru veya yukarı doğru katlanan pileli sinekler almıştır. Bu sebepten ötürü stor sineklik sistemlerinin üretimi durdurulmuştur.

Stor Sineklik İle İlgili Bilmek İstedikleriniz

sineklik fiyatları
sineklik fiyatları

Neden Stor Sineklik Üretilmiyor.

Stor sineklikler, üretildiği dönem itibari ile en çok ilgi duyulan sistemlerden biriydi. Ama stor sinekliklerin dezavantajları tespit edilmeye başlandıkça, alternatif olabilecek ve stor sinekliklerde yaşanan sıkıntıları yaşanmaması için plise sineklikler üretilmeye başlandı. Stor sineklikler ismi gibi stor perdelere benzer, tek farkı perdeyi kaldırmak için zincir kullanırken, stor sineklikte kendiliğinden yukarı kalkması için yay sistemi kullanılır. Yukarısında bulunan kutu içine sarılarak toplanır. Yukarı çıkışları sert olmasından ve yayın zaman içinde gerginliğini kaybetmesinden ötürü sistem çabuk bozulmaktadır. Kısa bir ömre sahip olması ve fiyat olarak normal sineklik sistemlerinde pahalıya gelmesinden ötürü kullanıcılar tarafından birçok şikayet almış bir ürün olması nedeni ile üretimi durdurulmuştur. Stor sineklik sistemleri yerine kullanımı kolay ve ekonomik olan plise sineklikler yerini almıştır.

Bir diğer problemi temizliğidir. Stor sineklikler diğer sineklik sistemleri gibi temizlenemez. Üst kutu kısmına biriken toz ve pislikleri temizlemek mümkün değildir. Bu durum kutu içinde ve dolaylı olarak sarılan tülün üstünde ciddi miktarda, bakteri ve mikropların birikmesine, insan sağlığını özellikle çocuklu evlerde bebek ve çocukların sağlını ciddi anlamda tehdit etmektedir.

İLETİŞİM

Sineklik fiyatları ve modelleri hakkında bizleri arayabilir, ürünlerimizin teknik özellikler hakında bilgi alabilirsiniz.

Tel: 0216 352 51 34
Tel: 0216 371 31 99
Gsm: 0507 341 42 98
Mail:info@dekofuar.com.tr

Yasal Uyarı

Sitemizde bulunan içerik ve resimlerin izinsiz kullanımı veya zarara uğratılması 765 ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu, 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, 5187 sayılı Basın Kanunu ve ilişkili diğer kanunlar uyarınca yasaktır.