Stor Sineklik Özellikleri

stor sineklik özellikleri

Stor sineklik sistemleri, yukarı ve aşağıya doğru hareket eden ve üst kısımdaki kutu kısmına toplanan bir üründür. Stor sineklikler, pencere alanlarına uygulanabilir. Kapı ve yüksek ölçüye sahip alanlar için uygun bir sistem değildir.

Stor Sineklik Özellikleri

Stor sineklikler, pencere sistemlerine uyumlu olacak şekilde üretilir. Kapı sistemleri için ideal bir sistem değildir. Stor sineklikler yukarı ve aşağıya doğru hareket eden sistemlerdir. Yukarı kısmında bulunan kutu içinde silindire benzer kasnağı ve kasnağa bağlı hareket etmesini sağlayan iç kısımda yay sistemi vardır. Silindir kısma bağlı olan fiberclass tül bu silindirin üstüne doğru sarılarak toplanır. Stor sinekliğinizi aşağıya doğru hareket ettirdiğinizde yay sistemi gerilerek tülün kapanmasını sağlar. Yukarı kaldırmak istediğinizde yay gergin olduğundan siz hiç bir güç harcamadan silindire tül kendi otomatik sarar. 17x20 profil sisteminde yapılır, kullanılan yardımcı aksesuarlar plastiktir.

İLETİŞİM

Sineklik fiyatları ve modelleri hakkında bizleri arayabilir, ürünlerimizin teknik özellikler hakında bilgi alabilirsiniz.

Tel: 0216 352 51 34
Tel: 0216 371 31 99
Gsm: 0507 341 42 98
Mail:info@dekofuar.com.tr

Yasal Uyarı

Sitemizde bulunan içerik ve resimlerin izinsiz kullanımı veya zarara uğratılması 765 ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu, 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, 5187 sayılı Basın Kanunu ve ilişkili diğer kanunlar uyarınca yasaktır.