Sineklik Modelleri

sineklik modelleri

Sineklik modelleri farklı modellerde üretilir. Bunlar; menteşeli, stor, plise, sürme çeşitleridir. Her sineklik modeli kendi içinde ayrılarak, pencere, kapı ve çift yönlü olarak üretilirler. Her model farklı amaçlar ve istekler doğrultusunda uygulanmalı ve kullanım alanlarına göre seçilmelidir.

Sineklik Sistemleri Nelerdir.

Sineklik sistemlerini 4 farklı kategoriye ayrılır. Her bir sistemin kullanımı farklı ve uygulama alanları yerin durumuna bağlı olarak değişir. Stor, plise, menteşeli, sürme olarak 4 farklı sistemde üretilir.

Sineklik Modellerinde İstenilen Renklerde Yapılabilir mi?

Sineklik sistemleri, alüminyum profiller ve yardımcı elemanlar yardımı ile üretilir. Alüminyum renk kartelası üzerinden pencere veya kapınıza en uygun olan renk belirlenerek üretilirler. Mevcut kapı veya pencerenizin rengi ile sineklik renkleri birebir aynı olmayıp küçük bir ton farkı yaratabilir. Ahşap desenli pencerelerde, 3 farklı kaplama uygulanır. Altınmeşe, maun, antikmeşe renklerinde sineklikler üretilebilmektedir.

İLETİŞİM

Sineklik fiyatları ve modelleri hakkında bizleri arayabilir, ürünlerimizin teknik özellikler hakında bilgi alabilirsiniz.

Tel: 0216 352 51 34
Tel: 0216 371 31 99
Gsm: 0507 341 42 98
Mail:info@dekofuar.com.tr

Yasal Uyarı

Sitemizde bulunan içerik ve resimlerin izinsiz kullanımı veya zarara uğratılması 765 ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu, 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, 5187 sayılı Basın Kanunu ve ilişkili diğer kanunlar uyarınca yasaktır.