Sineklik Fiyatları

sineklik fiyatları

Sineklik fiyatları, istenilen ölçü, ebat, renk ve modellere göre değişen, standart bir fiyat listesine sahip bir ürün değildir. Sineklik fiyatları hakkında bilgi almak içn bizi arayın size istediğiniz modeldeki sineklik fiyatı hakkında bilgilendirelim.

Standart Bir Sineklik Fiyatı Ne Kadardır.

Bina ve yapıların günümüzde pencere ve kapı sistemlerinde belirli bir standarta göre yapılmamasından ötürü, standart bir pencere veya kapı için bir sineklik sistemi yoktur. Sineklikte çeşitli model ve renklerde üretilmesi belirli bir standart koyarak fiyatlandırmayı imkansızlaştırmaktadır. Sineklik fiyat listesi bu sebeplerden ötürü oluşturalamaktadır.

Sineklik Fiyatları Metre Kare Olarak mı Hesaplanır?

Sineklik metre kare olarak değil enxboy ölçüsüne göre hesaplanarak fiyatlandırılır. Sineklik fiyatlandırması, öncelikle istenilen modelle, rengine ve ölçülerine göre değerlendirilerek fiyatlar oluşturulur. Pencerenize sineklik yaptırmayı düşünüyorsanız, bizi arayın size en uygun sineklik fiyatlarımız hakkında bilgilendirelim.

İLETİŞİM

Sineklik fiyatları ve modelleri hakkında bizleri arayabilir, ürünlerimizin teknik özellikler hakında bilgi alabilirsiniz.

Tel: 0216 352 51 34
Tel: 0216 371 31 99
Gsm: 0507 341 42 98
Mail:info@dekofuar.com.tr

Yasal Uyarı

Sitemizde bulunan içerik ve resimlerin izinsiz kullanımı veya zarara uğratılması 765 ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu, 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, 5187 sayılı Basın Kanunu ve ilişkili diğer kanunlar uyarınca yasaktır.