Plise Sineklik Özellikleri

sineklik fiyatları

Plise sineklik sistemleri, yeni ve kullanımı kolay ürünlerdir. Özellikleri, isminden gelir, pileli tülü sayesinde katlanarak açılıp kapanan modellerdir.

Plise Sineklik Özellikleri

Yeni ve modern bir sistem olan plise sineklikler, günümüzde her alanda kullanılabilecek şekilde üretilmiştir. Plise sinekliği adı üstünde pileli yani akordiyon sineklik olarak bilinir. Sineklik sisteminde herhangi bir mekanizma sistemi yoktur. Tül kısmı özel olup katlanabilir şekilde imal edilir. Pileli şekilde katlanan tülün üst, orta ve alt kısımlarından ince özel ipleri geçirilerek tülün kullanılan alüminyum profil içinde hareket etmesini sağlar. Dar ve sıkıntılı kapılara yönelik alternatif bir sistemdir. Plise sinekliklerin tülü tüm hava koşullarına karşı dayanıklı olacak şekilde üretilir. Tül katlanarak kendi haznesine toplanır, bu hazne tülü tüm yağış, pis, tozdan korumak için tasarlanmıştır.

Plise sineklikler, diğer tüm sineklik modellerin yetersiz kaldığı her noktada devreye girer. Hemen tüm alanlarda ve çok geniş pencere ve kapı sistemlerinde uygulanabilmektedir.

İLETİŞİM

Sineklik fiyatları ve modelleri hakkında bizleri arayabilir, ürünlerimizin teknik özellikler hakında bilgi alabilirsiniz.

Tel: 0216 352 51 34
Tel: 0216 371 31 99
Gsm: 0507 341 42 98
Mail:info@dekofuar.com.tr

Yasal Uyarı

Sitemizde bulunan içerik ve resimlerin izinsiz kullanımı veya zarara uğratılması 765 ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu, 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, 5187 sayılı Basın Kanunu ve ilişkili diğer kanunlar uyarınca yasaktır.