Plise Sineklik Fiyatları

sineklik fiyatları

Pileli diğer bir adıyla plise sineklik fiyatları istenilen ölçü ve renklere göre değişmektedir. Standart bir fiyat listesi ile size bilgi vermek bu konuda yanlış bir fiyatlandırma yapılmasına neden olur. Plise sineklik fiyatı ile ilgili bilgi almak için bizi arayın.

Plise Sineklik Fiyatlandırması

Plise sineklik fiyatlandırmasını yapabilmek için öncelikle uygulanacak pencere veya kapının net ölçüleri gerekmektedir. Pencere veya kapının açılan kanat kısmını enini ve boyunu ölçün, aldığınız ölçüzüne 2 cm ekleyerek plise sinekliğin net ölçüsünü çıkarmış olursunuz.

Aldığınız ölçüyü bizi arayarak istediğiniz modeli ve rengi belirterek pencerenize veya kapınıza yapılacak plise sinekliğin fiyatı ve maliyeti hakkında net bilgi alabilirsiniz.

Bir Çok Yerde Plise Sineklik Fiyatları Belirtilmiş, Sitenizde Neden Bir Fiyat Listesi Yok

Genel olmasa da, birçok sineklik firmalarında şu şekilde fiyatlandırmalar gözüküyor. Plise sineklik 50.00 TL, Plise kapı sinekliği 120.00 TL gibi fiyatlar koyarak müşterilerin ilgisini çekmek amaçlı koyarlar. Belirtilen fiyatlar genelde 50x50' ye göre kapılar için, 60x200' ye göre hesaplanarak eklerler.

Bir nokta hep gözden kaçırılır. İstanbul ilinde belirtilen ölçülerde pencereler çok az rastlanmaktadır. Pimapen pencere veya kapınız bu ölçülerde değilse, ölçüsüne göre hesaplanarak fiyatlandırılır. Plise sineklik ölçünüz 50x50 değilse, size söylenen standartın üstünde olduğu için sizin sinekliğiniz bu kadar tutuyor diyeceklerdir.

Bu durum bizim ilkelerimize aykırı olmasından ötürü müşterilerimize telefon ile net ölçülerini aldıktan sonra plise sineklik fiyatları hakkında bilgi vererek aklınızı karıştırmayız.

İLETİŞİM

Sineklik fiyatları ve modelleri hakkında bizleri arayabilir, ürünlerimizin teknik özellikler hakında bilgi alabilirsiniz.

Tel: 0216 352 51 34
Tel: 0216 371 31 99
Gsm: 0507 341 42 98
Mail:info@dekofuar.com.tr

Yasal Uyarı

Sitemizde bulunan içerik ve resimlerin izinsiz kullanımı veya zarara uğratılması 765 ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu, 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, 5187 sayılı Basın Kanunu ve ilişkili diğer kanunlar uyarınca yasaktır.