Kedi Sineklik

kedi sineklik

Kedilik sineklik, bir çok alanda uygulanabilen pratik içe açılır sineklik sistemidir. Tüm Pvc, Alüminyum, Pencere, Kapı Panjur Önü, Özel renkler uygulanabilen pratik bir üründür. Kedilik pencere sineklik, pencerelerin dış kısmına monte edilen, içe doğru pencere gibi açılabilen, alüminyum telli sistemlere kedilik sineklik denir. Bir diğer adı içe açılır veya alüminyum telli sineklik olarak bilinir. Birçok model ve renklerde üretilebilir. Pencere veya kapınızın renklerinde ve desen yapısına göre özel boyamalar yapılabilir.

Kedi Sineklik Sistemleri Hangi Alanlarda Kullanılır.

Kedilik pencere sineklik sistemleri her alanda uygulanabilir, pencerelerde, iç mekan oda kapılarında kasalı ve kasasız şekilde üretilerek uygulanabilmektedir. kedi sineklik sistemleri istenilen ölçü ve ebatlar üretilebilir.

Kedi Sineklik Temizlenebilir mi ?

Kedi sineklikler temizlenebilir. İçe açılır özelliği ile, mevcut pencerenizden alıp banyo da su ile yıkayarak temizleyebilirsiniz. Kedi sineklik sistemlerinizi kesinlikle deterjanlı su ile yıkamayınız.

sineklik kediler için
kedi sinekliğiKedi Sineklik Sistemlerinin Ömrü Ne Kadardır?

Kedi sineklikler kullanmanıza bağlı olarak ömrü 7 ile 10 senedir. Tülleri Alüminyum olup güneş ve sigara yanıklarına dayanıklıdır. Kedi sineklik ürünlerimiz pencere veya kapılarınıza uygulandıktan sonra 1 yıl garanti kapsamındadır.

İLETİŞİM

Sineklik fiyatları ve modelleri hakkında bizleri arayabilir, ürünlerimizin teknik özellikler hakında bilgi alabilirsiniz.

Tel: 0216 352 51 34
Tel: 0216 371 31 99
Gsm: 0507 341 42 98
Mail:info@dekofuar.com.tr

Yasal Uyarı

Sitemizde bulunan içerik ve resimlerin izinsiz kullanımı veya zarara uğratılması 765 ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu, 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, 5187 sayılı Basın Kanunu ve ilişkili diğer kanunlar uyarınca yasaktır.