Hakkımızda

hakkımızda

Dekofuar Dekorasyon 2009 yılında iki kardeşin kurmuş olduğu bir firmadır. Günümüze bu kadar güçlü gelmesi ve herkes tarafından beğeni almasının sebebi: müşterilerimizin sineklik işini yaparken kendi evimize yapar gibi hassasiyet göstermemizdir.

"Kendi evime sineklik yapsam nasıl yaparım". Düşüncesini tüm müşterilerimizin evlerine de uygulayıp güzelleştirmeye çalışmamızdır. Ayrıca kendi sektörümüzdeki firmaların yaptığı hatalara düşmeyerek müşterilerine kaliteli hizmet vermek adına lehine çevirmiştir.

Bizi Neden Tercih etmelisiniz?

Üretici firma, sineklik ürünlerini kendi üretir. Tüm ustaları kendi bünyesinde barındırır. Sınırsız Müşteri Destek Hizmeti. İşlerinizi belirlenen zamanda teslim eder. Güvenilir ve tanınmış markalar kullanır. Uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleri sunar. Montaj sonrası teknik servis hizmeti verir. Temiz, özenli ve garantili işçilik hizmeti verir. Güler yüzlü ve samimi yaklaşımda bulunur. Önce müşterisin menfaatlerini korur.

Misyonumuz

Müşterilerimize kaliteli markalarla, deneyimli usta kadromuzla, zamanında iş teslimini sağlayıp alanında lider bir firma haline gelmektir. Pencere ve kapı sineklik alanında kalite çıtasını belirleyici unsur haline gelmektir.

Vizyonumuz

İnsanların yaşam alanlarını, onların huzurlu, mutlu ve güvenli bir şekilde yaşayacağı güzel mekanlara çevirerek müşterilerimizin mutluluğuna katkıda bulunmaktır. Hayat evde başlar. Evini güzelleştir. Hayatı güzelleştir.

İLETİŞİM

Sineklik fiyatları ve modelleri hakkında bizleri arayabilir, ürünlerimizin teknik özellikler hakında bilgi alabilirsiniz.

Tel: 0216 352 51 34
Tel: 0216 371 31 99
Gsm: 0507 341 42 98
Mail:info@dekofuar.com.tr

Yasal Uyarı

Sitemizde bulunan içerik ve resimlerin izinsiz kullanımı veya zarara uğratılması 765 ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu, 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, 5187 sayılı Basın Kanunu ve ilişkili diğer kanunlar uyarınca yasaktır.