Güngören Sineklik

Güngören sineklik, bölge genelinde ücretsiz keşif ve montaj hizmeti vermektedir. İstanbul ilinde geniş servis ağımız ve profesyonel teknik montaj ekibimizle hizmetinizdeyiz. Sineklik ürünlerimiz hakkına detaylı bilgi almak için bizleri arayabilir veya sitemizi gezerek sineklik sistemleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Güngören Sineklik Ürünleri

Whatsapp Hattı

Tek Yapmanız Gereken Butona Tıklayıp
Telefona Kaydetmeden Yazın.

Sineklik Ürünleri Hakkında Anında Bilgi Alın.

Whatsapp Hattı 507 341 42 98

Plise Sineklik Kampanya

10. Yılımıza Özel
5+1 Kampanyası

Detaylar İçin Butona Tıklayın.

Kampanya İncele

Güngören Bölgesinde Ücretsiz Sineklik Keşif İmkanı

Güngören ve çevresi için ücretsiz keşif imkanımız bulunmaktadır.Dilerseniz bizleri arayarak ölçülendirme konusunda destek alabilir veya sitemizdeki linkleri takip ederek sineklik ölçülerini nasıl alacağınız ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Ölçülerinizi ister telefon ile isterseniz e-mail yolu ile bizlere ulaştırarak fiyat alabilir veya keşif hizmeti isteyerek uzman ekiplerimiz tarafından ölçülerek fiyat bilgilerini alabilirsiniz.

Güngören bölgesi dışında Hizmet Veriyormusunuz?

Sadece Güngören bölgesi değil tüm istanbul genelinde ücretsiz keşif ve montaj hizmeti vermekteyiz. İstanbul'un neresinde olursanız olun fiyatlarımız standarttır. Bölgesel olarak fiyat değişiklikleri yapılmaz.

Sineklik Modellerinizin Garantisi Varmı?

Üretilen ve Montajı yapılan her sineklik modellerimiz garantilidir. Garanti süresi boyunca yaşanan her türlü arıza veya tamir durumların da, firmamız yapılan hiç bir işlem için ücret talep etmez. Garanti süresi boyunca kullanım hatası dışındaki tüm tekniksel arızalar ve değişmesi gereken her parça firmamızın sorumluğu altındadır.

Sineklik İçin Verdiğiniz Garanti Belgesini Kayberdesem?

Firmamız tarafından size verilen belge sözleşmedir. Sipariş alınırken tüm müşterilerimizle sözleşme yaparız. Sözleşme sartlarında ürünün kaç yıl garantili olduğu belirtmektedir. Size verilen sözleşmeyi kaybetmeniz durumunda elbette size verilen garantiden faydalanabilirsiniz. Bizler için önemli olan müşteri memnuniyetidir. Siz ürünümüzü şipariş ettiğiniz an itibari ile müşteri bilgi programına kaydedilirsiniz, belgeyi kaybetseniz bile sistemlerimizde kayıtlı olduğunuz için garantiniz devam eder.

güngören plise perde

İLETİŞİM

Sineklik fiyatları ve modelleri hakkında bizleri arayabilir, ürünlerimizin teknik özellikler hakında bilgi alabilirsiniz.

Tel: 0216 352 51 34
Tel: 0216 371 31 99
Gsm: 0507 341 42 98
Mail:info@dekofuar.com.tr

Yasal Uyarı

Sitemizde bulunan içerik ve resimlerin izinsiz kullanımı veya zarara uğratılması 765 ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu, 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, 5187 sayılı Basın Kanunu ve ilişkili diğer kanunlar uyarınca yasaktır.